الجزایری ها روایت سعودی ازقتل خاشقچی را قانع کننده نمی دانند

الجزیره-ایرنا- نتایج یک نظرسنجی در الجزایر در خصوص روایت مقام های سعودی از چگونگی به قتل رسیدن «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد عربستانی نشان داد ، 91.5 درصد الجزایری ها این روایت و توضیحات را قانع کننده نمی دانند.

رأی الیوم:ادامه قطع رابطه ایران و مصر توجیهی ندارد

تهران- ایرنا- روزنامه فرا منطقه ای 'رأی الیوم' نوشت: هیچ دلیل قانع کننده وجود ندارد که ایران و مصر به قطع روابط دیپلماتیک خود ادامه دهند زیرا دو کشور بزرگ و پرنفوذ در منطقه و با پیشینه تمدنی بالا هستند و از سر گیری روابط برای آینده هر دو کشور سودمند ...

نیروهای دولتی 13 تروریست را در مصر از پا درآوردند

الجزیره-ایرنا- وزارت کشور مصر صبح امروز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای نظامی و امنیتی 13 عنصر یک گروه تروریستی را در مرکز این کشور از پا درآوردند.

تارنمای مصری: حماقت عاملان قتل خاشقچی بی حد و اندازه بود

الجزیره-ایرنا- تارنمای مصری «الشروق» در مقاله ای در خصوص قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری کشورش در استانبول نوشت، با توجه به پیشرفت فناوری ها در دوران کنونی باید گفت این قتل، با حماقت بی حد و اندازه ای صورت گرفت.

الغنوشی: ترور خاشقچی وجدان خفته انسانی را بیدار کرد

الجزیره-ایرنا- «راشد الغنوشی » رئیس جنبش النهضه تونس در واکنش به قتل «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد عربستانی در کنسولگری کشورش در استانبول گفت، این رویداد، وجدان خفته انسانی را بیدار کرد و نشان داد رسانه ها چه قدرتی دارند.

سه کشته بر اثر انفجار مین در شرق لیبی

انفجار مین در شهر بنغازی لیبی تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشت.

ترامپ وضعیت اضطراری را درباره کنگو تمدید کرد

نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا در نامه های جداگانه به روسای دو مجلس کنگره از تمدید وضعیت اضطراری درباره جمهوری دمکراتیک کنگو خبر داد.

البلاد:عاملان قتل فجیع خاشقچی نمی توانند مسلمان باشند

الجزیره-ایرنا- تارنمای «البلاد» الجزایر در مقاله ای در خصوص قتل «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد عربستانی با انتقاد از مقام های عربستانی و آمران این قتل نوشت، این اقدام بسیار شبیه به کارهای خوارج است و یک مسلمان نمی تواند دست به چنین کاری بزند.

الابراهیمی کشورهای عربی را عامل درگیری ها در خاورمیانه دانست

الجزیره-ایرنا- «الاخضر الابراهیمی » نماینده اسبق سازمان ملل برای حل بحران سوریه گفت، علت تمرکز درگیری های مسلحانه جهان در منطقه خاورمیانه این است که کشورهای عربی نمی خواهند با هم کار کنند.

مبارزالجزایری:تا زمان مجازات عاملان قتل خاشقچی به حج نمی روم

الجزیره-ایرنا- «جملیه بوحیرد» زن مبارز الجزایری که سابقه مبارزه با استعمار فرانسه را در کارنامه خود دارد، در واکنش به قتل «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد عربستانی گفت، تا زمانی که قاتلان خاشقچی مجازات نشوند، به حج نمی رود.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved