روابط دو کشور استرالیا و اندونزی وارد تنش می شود

تهران -ایرنا - به گفته استاد روابط بین الملل دانشگاه ملبورن، با توجه به حمایت قاطع دولت های اندونزی از استقلال و حقوق فلسطینیان و خبر انتقال سفارت استرالیا از تل آویو به بیت المقدس باید گفت که روابط میان دو کشور استرالیا و اندونزی وارد تنش بسیار جدی ...

خاشقچی،سکوت رسانه ای در جنوب شرق آسیا علیه آل سعود را شکست

کوالالامپور- ایرنا - پرونده قتل روزنامه نگارعربستانی در ترکیه سبب شد تا بسیاری از رسانه های جنوب شرق آسیا در اقدامی کم سابقه با انعکاس مستمر اخبار مرتبط با این قتل انتقادها علیه سیستم سیاسی عربستان سعودی به زمامداری محمد بن سلمان را باز نشر دهند.

آمریکا به دنبال بهره برداری از ادامه تعامل هند با ایران است

دهلی نو-ایرنا- یک نشریه معتبر در امور آسیا با تحلیل چالش های متعدد آمریکا در این قاره تاکید کرد که آمریکا بهتر است به فکر بهره برداری از تعاملات گسترده هند با ایران باشد تا بتواند از فشارهای بزرگی که به آن وارد می شود رها شود.

مراسم روز همبستگی با مردم کشمیر در پاکستان برگزار شد

اسلام آباد- ایرنا - همزمان با بیست و هفتم اکتبر(پنجم آبان) که در پاکستان به عنوان «روز سیاه» و همبستگی با مردم کشمیر نامیده می شود، پاکستانی ها با برگزاری راهپیمایی اعتراضی، این روز را در سراسر کشور خود گرامی داشتند.

سفرهای خارجی وزیران دولت پاکستان محدود شد

اسلام آباد- ایرنا- بر اساس آخرین مصوبه کابینه فدرال دولت پاکستان، وزیران کابینه، وزیر مشاور در امور کشور، مشاوران و دستیاران ویژه نخست وزیر، تنها سه بار در طول سال می توانند به خارج از کشور سفر کنند.

تعطیلی پارلمان سریلانکا یک روز بعد از عزل نخست‎وزیر

رئیس جمهوری سریلانکا به فاصله یک روز بعد از عزل نخست‎وزیر برای اینکه وی نتواند از رأی اکثریت حزب متبوع خود استفاده کند، پارلمان را به مدت ۲۰ روز تعطیل کرد.

تعطیلی پارلمان سریلانکا بعد از برکناری نخست وزیر

شدت گرفتن بحران سیاسی در سریلانکا موجب برکناری نخست وزیر این کشور و تعطیلی پارلمان از سوی رئیس جمهور شد.

وساطت رئیس جمهوری میانمار برای آزادی موقت سه خبرنگار

کوالالامپور- ایرنا- دادگاهی در میانمار سه خبرنگار را که نظامیان اواسط ماه جاری آنها را به اتهام توهین به دولت بازداشت کرده بودند، در اقدامی کم سابقه ، به قید وثیقه آزاد کرد. رسانه های میانمار از وساطت و میانجی گری رئیس جمهوری این کشور برای آزادی خبرن...

بنگلادش صدهزار پناهجوی روهینگیا را به جزیره متروکه منتقل می کند

دهلی نو - ایرنا - دولت بنگلادش اعلام کرد بر اساس برنامه قبلی در نظر دارد یکصد هزار نفر از مسلمانان روهینگیا را که پس از فرار از بحران های نژادی در میانمار در این کشور زندگی می کنند به یک جزیره دورافتاده و غیرمسکونی منتقل کند.

14 تروریست دیگر در پاکستان اعدام می شوند

اسلام آباد - ایرنا - حکم اعدام صادره از سوی دادگاه های نظامی پاکستان علیه 14 تروریست، روز جمعه ازسوی ژنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش این کشور تایید شد و این حکم به زودی اجرا خواهد شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved