× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :87
اربعین حسینی، اخلاق حسینی؛ عصام زمانی شرم می کند که زائر ندارد

تهران-ایرنا- پسر جوان خود را به پای زائران می انداخت و بدون آنکه به نگاه دیگران توجه کند، التماس می کرد، برای بردن میهمانان امام حسین (ع) به خانه اش، برای پذیرایی ، استراحت و تجدید قوا .

14 تروریست دیگر در پاکستان اعدام می شوند

اسلام آباد - ایرنا - حکم اعدام صادره از سوی دادگاه های نظامی پاکستان علیه 14 تروریست، روز جمعه ازسوی ژنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش این کشور تایید شد و این حکم به زودی اجرا خواهد شد.

ایران و قزاقستان تفاهمنامه پزشکی امضا کردند

مسکو - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و همتای قزاقستانی وی در حاشیه اجلاس چهلمین سالگرد بیانیه آلماتی در قزاقستان، ضمن دیدار و گفت وگو، تفاهمنامه همکاری در حوزه سلامت و پزشکی امضا کردند.

سفارت ایران در کابل حمله تروریستی قندهار را محکوم کرد

کابل - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل پایتخت افغانستان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی عصر پنجشنبه در استان قندهار را که موجب کشته شدن فرمانده پلیس و رئیس امنیت ملی این استان شد، محکوم کرد.

مسافرت شهروندان آذربایجانی به ایران 53 درصد افزایش یافت

باکو -ایرنا -مسافرت شهروندان جمهوری آذربایجان به ایران در 9 ماه سال 2018 میلادی نسبت به مدت مشابه سال پیش 53.2 درصد افزایش یافت .

برای پناهجوی ایرانی در استرالیا مراسم تدفین برگزار شد

تهران - ایرنا - روزنامه تلگراف چاپ استرالیا روز سه شنبه از جزیره نائورو (مانوس) گزارش داد که چند خیر ناشناس پیکر فریبرز کریمی پیاهجوی ایرانی که در این جزیره خودکشی کرده بود را با تشریفات به شهر بریزبین استرالیا منتقل و برای او مراسم تدفین باشکوه برگز...

نگاه هند به رقیب برای بهبود کیفیت هوا

دهلی نو - ایرنا - مشکل دامنه دار آلودگی هوا در هند که علاوه بر آسیب های اقتصادی ، باعث مرگ و میر بسیاری از شهروندان بخصوص در دهلی نو شده است دست اندرکاران محیط زیست این کشور را به این نتیجه رسانده تا جهت رفع این معضل به برنامه های مشابه در چین رجوع ...

قربانیان حمله انتحاری مستونگ پاکستان به 70 کشته افزایش یافت

اسلام آباد - ایرنا - تعداد قربانیان حمله انتحاری عصر جمعه در شهر 'مستونگ' ایالت بلوچستان پاکستان به 70 کشته و 120 زخمی افزایش یافت.

اعضای یک خانواده آمریکایی در گرجستان کشته شدند

باکو- ایرنا – اعضای یک خانواده آمریکایی،شامل پدر، مادر و فرزند چهار ساله آنها توسط یک چوپان گرجستانی در منطقه ک.هستانی «دوشتی» این کشور کشته شدند .

پیکر 35 شهید سربرنیتسا در سارایوو تشییع شد

بلگراد-ایرنا- پیکرهای 35 شهید تازه شناسایی شده فاجعه کشتار سربرنیتسا روز دوشنبه با حضور جمعی از مقامات بوسنی و هرزگوین و سفیر جمهوری اسلامی ایران در شهر سارایوو تشییع شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved