× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :82
برای پناهجوی ایرانی در استرالیا مراسم تدفین برگزار شد

تهران - ایرنا - روزنامه تلگراف چاپ استرالیا روز سه شنبه از جزیره نائورو (مانوس) گزارش داد که چند خیر ناشناس پیکر فریبرز کریمی پیاهجوی ایرانی که در این جزیره خودکشی کرده بود را با تشریفات به شهر بریزبین استرالیا منتقل و برای او مراسم تدفین باشکوه برگز...

نگاه هند به رقیب برای بهبود کیفیت هوا

دهلی نو - ایرنا - مشکل دامنه دار آلودگی هوا در هند که علاوه بر آسیب های اقتصادی ، باعث مرگ و میر بسیاری از شهروندان بخصوص در دهلی نو شده است دست اندرکاران محیط زیست این کشور را به این نتیجه رسانده تا جهت رفع این معضل به برنامه های مشابه در چین رجوع ...

قربانیان حمله انتحاری مستونگ پاکستان به 70 کشته افزایش یافت

اسلام آباد - ایرنا - تعداد قربانیان حمله انتحاری عصر جمعه در شهر 'مستونگ' ایالت بلوچستان پاکستان به 70 کشته و 120 زخمی افزایش یافت.

اعضای یک خانواده آمریکایی در گرجستان کشته شدند

باکو- ایرنا – اعضای یک خانواده آمریکایی،شامل پدر، مادر و فرزند چهار ساله آنها توسط یک چوپان گرجستانی در منطقه ک.هستانی «دوشتی» این کشور کشته شدند .

پیکر 35 شهید سربرنیتسا در سارایوو تشییع شد

بلگراد-ایرنا- پیکرهای 35 شهید تازه شناسایی شده فاجعه کشتار سربرنیتسا روز دوشنبه با حضور جمعی از مقامات بوسنی و هرزگوین و سفیر جمهوری اسلامی ایران در شهر سارایوو تشییع شد.

رویکرد ایران، حمایت از استقلال و تمامیت ارضی بوسنی است

بلگراد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو در جمع اعضای انجمن مادران سربرنیتسا و ژیا، انجمن قربانیان و شاهدان فاجعه سربرنیتسا گفت: رویکرد جمهوری اسلامی ایران حمایت از استقلال، تمامیت ارضی و همزیستی صمیمانه همه اقوام در بوسنی و هرزگوین است.

اتباع عراق در پیچ و خم گردشگری سلامت در ایران

تهران- ایرنا- بخش دوم گزارش عراقی ها در پیچ و خم گردشگری سلامت در ایران به وضعیت دلال ها و واسطه های حاضر بین دو کشور در این ارتباط اختصاص یافت. در بخش سوم تلاش بر این است تا نقش شرکت های ذیربط در ارتباط با گردشگری سلامت بررسی شود.

پاپ:حقوق و کرامت پناهجویان حفظ شود

رم - ایرنا - پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها به مساله پناهجویان اشاره کرد و گفت: پناهجویان را نباید یک شماره محسوب کرد، بلکه آنها انسان بوده و باید حقوق و کرامت آنها حفظ و از آن دفاع کرد.

اسپانیا مهاجران نجات یافته در آبهای بین المللی را می‌ پذیرد

مادرید- ایرنا- «پدرو سانچز» نخست وزیر اسپانیا طی اطلاعیه ای دستور داد که کشورش کشتی 'آکواریوس' را، که حامل 629 مهاجر نجات یافته در آبهای بین المللی نزدیک سواحل لیبی‌ است، بپذیرد.

نمازگزاران در شیندند افغانستان مورد حمله قرار گرفتند

کابل - ایرنا - خبرگزاری صدای افغان موسوم به آوا از شهرستان شیندند در جنوب استان هرات افغانستان گزارش داد که روزجمعه افراد مسلح ناشناس به نمازگزاران مسجد جامع شهر شیندند حمله کردند و تاکنون کشته شدن دو تن و زخمی شدن پنج نمازگزار دیگر تایید شده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved