× اخبار حاوی برچسب :

اجتماعي

تعداد :45
انفجار در نیروگاه برق پورتوریکو را در خاموشی فرو برد

تهران – ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان در خبری فوری گزارش داد: انفجار و در پی آن وقوع آتش سوزی در یکی از نیروگاه های برق در پورتوریکو بخش های شمالی این کشور جزیره ای را درخاموشی فرو برد.

زلزله 4.6 ریشتری در کره جنوبی

پکن - ایرنا - کره جنوبی اعلام کرد سه ماه پس از زلزله 5.4ریشتری 'پوهانگ' این بار زلزله ای به قدرت 4.6 ریشتر (مقیاس امواج درونی زمین) این منطقه را لرزاند که در نتیجه آن 4 نفر زخمی شدند.

تظاهرات ضد نژادپرستی و فاشیستی در ایتالیا

رم - ایرنا - هزاران نفر از مردم ایتالیا عصر روز شنبه در شهر ماچراتا در مرکز این کشور علیه نژادپرستی و فاشیسم دست به تظاهرات زدند.

مرور سرمقاله برخی هفته نامه های افغانستان

کابل - ایرنا - بازخورد انتقادی و تحلیل موضوعی حملات انتحاری خونین در دهه اول بهمن ماه و بررسی ابعاد داخلی و خارجی این رخدادها بر اغلب سرمقاله هفته نامه های افغانستان سایه انداخته است و نشریه های اندکی در این هفته موضوعی اجتماعی را به عنوان سوژه سرمقا...

سقوط بالگرد نظامی در تونس یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت

الجزیره-ایرنا-سرهنگ«بلحسن الوسلاتی » سخنگوی رسمی وزارت دفاع تونس اعلام کرد بر اثر سقوط یک فروند بالگرد نظامی در استان «سوسه» واقع در شمال شرق تونس، یکی از خدمه آن کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

سرخط روزنامه های افغانستان - سه شنبه 17 بهمن

کابل - ایرنا - اعزام سربازان آمریکایی از عراق به افغانستان ؛ استقبال بخش خصوصی از معافیت 95درصدی جرایم مالیاتی ؛ تایید برنامه‌ی امنیتی جدید برای کابل ؛ سرقت کامیون های گندم در غور ؛ عزل و نصب فرماندار توسط استاندار مستعفی بلخ از سرخط روزنامه های افغا...

حمله انتحاری در شهر سوات پاکستان 3 کشته و 7 زخمی برجا گذاشت

اسلام آباد - ایرنا - روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد: حمله انتحاری شامگاه شنبه در شهر سوات ایالت خیبرپختونخواه این کشور سه کشته و هفت زخمی برجا گذاشت.

افزایش شمار کشته شدگان حمله انتحاری به پایگاه ارتش پاکستان به 11 تن

اسلام آباد - ایرنا - روابط عمومی ارتش پاکستان شامگاه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد:شمار تلفات حمله انتحاری به یک پایگاه نظامی در نزدیکی شهر «سوات» در ایالت خیبرپختونخوا این کشور پاکستان به 11 تن افزایش یافته است.

کارشناس سازمان ملل:بایدازتجربیات دیگر کشورها درزمینه بلایای طبیعی استفاده کرد

تهران – ایرنا – 'راجش شارما'(Rajesh Sharma)کارشناس'برنامه عمران سازمان ملل متحد'(UNDP)گفت:باید ازتجربیات دیگرکشورهادر زمینه بلایای طبیعی استفاده کرد و آن را در اختیار دیگران قرار داد.

18خارجی سال گذشته به جرم قاچاق مواد مخدر در جمهوری آذربایجان دستگیر شدند

باکو - ایرنا - 18 تبعه خارجی در سال 2017 میلادی در رابطه با قاچاق مواد مخدر در جمهوری آذربایجان دستگیر شدند.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved