× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :204
ترانس پاسیفیک؛ مناقشه جدید آمریکا و ژاپن

پکن - ایرنا - پیمان 'ترانس پاسیفیک' موسوم به 'تی پی پی' که توکیو از اعضای اصلی و حامی سرسخت آن است اکنون به محل مناقشه جدید میان ژاپن و آمریکا تبدیل شده است. توکیو از این پیمان حمایت می کند ولی آمریکا علاقه ای به پیوستن مجدد به آن ندارد.

گندم روسی در ایران تبدیل به آرد و به عراق صادر می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق بازرگانی تهران، عبور موقت گندم روسیه از ایران را یکی از توافق های دو کشور بیان کرد و گفت: به دنبال این توافق، گندم روسیه وارد ایران می شود و پس از تبدیل شدن به آرد، به بازار عراق صادر می شود.

چین مازاد تجاری خود را کاهش داد

پکن - ایرنا - در پی فشارهای فزاینده کشورهای اروپایی و آمریکا بر چین برای رعایت تجارت عادلانه، این کشور اعلام کرد مازاد تجاری اش در سه ماهه اول سال 2018 میلادی یک پنجم کاهش یافته است.

خط دریایی مسافری کراچی-چابهار راه اندازی می شود

اسلام آباد - ایرنا - تارنمای روزنامه 'نیشن' پاکستان روز سه شنبه در خبری اعلام کرد که دولت این کشور به منظور توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران، خدمات کشتیرانی مسافری بین بندر کراچی و بندر چابهار را راه اندازی می کند.

پروازهای تهران به اربیل از سرگرفته می شود

اربیل – ایرنا- سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در اربیل با تاکید بر تاثیر مستقیم پروازهای مستقیم بین اربیل و بغداد بر توسعه روابط تجاری اعلام کرد از 7 اردیبهشت امسال پروازهای هوایی از اربیل به مقصد تهران و بالعکس بار دیگر از سر گرفته خواه...

قرارداد تجارت آزاد تهران و اسلام آباد به مرحله نهایی رسید

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه اردو زبان پاکستان از نهایی شدن مذاکرات مقامات تهران و اسلام آباد برای پیشبرد قرارداد تجارت آزاد میان دو کشور، خبر داد.

اندونزی و چین 23.3 میلیارد دلار قرارداد همکاری امضا کردند

کوالالامپور- ایرنا- اندونزی و چین پنج قرارداد همکاری مشترک اقتصادی را به عنوان بخشی از برنامه ' یک کمربند یک جاده چین' به ارزش 23.3 میلیارد دلار امضا کردند.

ایران و پاکستان بر توسعه همکاری برای نوسازی بافت های فرسوده توافق کردند

لاهور - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی کشورمان در دیدار با مسئولان بخش گردشگری و شهرسازی ایالت پنجاب پاکستان، با آنان در خصوص توسعه همکاری دوجانبه برای نوسازی بافت های فرسوده و رونق گردشگری توافق کرد.

هند و چین به دنبال تاثیرگذاری بر قیمت نفت هستند

دهلی نو-ایرنا- «دارمندرا پرادان» وزیر نفت هند تاکید کرد، کشورش قصد دارد با ترکیب قدرت خرید نفت خود با چین، قیمت گذاری این محصول در بازار های جهانی را تحت تاثیر قرار دهد.

زنگنه : بازار جهانی نفت نباید سیاسی شود

دهلی نو - ایرنا - بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در حاشیه شانزدهمین اجلاس مجمع جهانی انرژی در پایتخت هند با اشاره به شرایط جدید جغرافیای سیاسی منطقه گفت: سیاسی شدن بازار نفت سبب آسیب به مصرف کنندگان و همچنین تولید کنندگان این محصول را...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]melal.com
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved