× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :112
چین تعرفه های تجاری آمریکا را محکوم کرد

پکن - ایرنا - چین امروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای شدید اللحن افزایش تعرفه های تجاری آمریکا بر روی برخی از محصولات وارداتی از چین را محکوم کرد.

افزایش 80 درصدی اکتشاف چاه نفت و گاز در پاکستان طی 4 سال گذشته

اسلام آباد - ایرنا - رسانه های پاکستان اعلام کردند که میزان فعالیت اکتشاف نفت و گاز در این کشور طی چهار سال گذشته، در مقایسه با دولت قبل 80 درصد افزایش یافته است.

نخست وزیر ارمنستان: مغری پلی میان تجار ایران و روسیه است

مسکو - ایرنا - نخست وزیر ارمنستان در گفت وگو با خبرگزاری ریانوویستی با تشریح اقدامات اقتصادی کشورش و راه اندازی منطقه آزاد 'مغری' در مرز با ایران اعلام کرد: این منطقه می تواند پلی میان تجار روس و ایرانی باشد.

زنگنه: بلاروس خواستار افزایش خرید نفت از ایران شد

تهران- ایرنا- وزیر نفت از علاقه‎مندی بلاروس به افزایش خرید نفت از ایران خبر داد و گفت: این کشور پیش از این 2 محموله نفت خام از ایران خریداری کرده بود.

چین پیشتاز تولید انرژی های نو در جهان

پکن - ایرنا - تازه ترین آمارها نشان می دهد چین به عنوان یک قدرت برتر در انرژی های نوین، پیشتاز دیگر کشورهای دنیا در تولید این منابع است و همزمان موفق شده است از هزینه های تولید این نوع انرژی نیز بکاهد.

انفجار بمب دراستان عین الدفلی الجزایر سه کشته برجای گذاشت

الجزیره-ایرنا- پایگاه خبری روزنامه «الخبر» الجزایر نوشت: بر اثر انفجار یک بمب دست ساز در یکی از جاده های منطقه «بطحیه» استان «عین الدفلی » سه غیر نظامی کشته شدند.

11 کشته نتیجه 4 روز آتش باری هند و پاکستان

دهلی نو-ایرنا- پلیس ایالت جامو و کشمیر هند اعلام کرد تلفات نقض آتش بس پاکستان در چهار روز گذشته به 11 تن شد.

مجمع جهانی اقتصاد، فرصتی برای به تصویر کشیدن چهره جدید هند

دهلی نو-ایرنا- دولت دهلی نو قصد دارد از اولین حضور هند پس از دو دهه در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد برای ارائه چهره ای نوین از این کشور به عنوان یک قدرت جهانی استفاده کند تا جذب سرمایه گذاری خارجی را افزایش دهد.

چشم انداز مثبت صندوق بین المللی پول برای رشد جهانی اقتصاد

تهران - ایرنا - خبرگزاری آسوشیتدپرس از واشنگتن گزارش داد: صندوق بین المللی پول روز دوشنبه چشم انداز رشد جهانی اقتصاد در سال جدید میلادی را مثبت ارزیابی و به بهبود وضعیت اقتصادی در اروپا و آسیا اشاره کرد.

السیسی روابط مصر و آمریکا را راهبردی دانست

الجزیره-ایرنا- «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهوری مصر روز شنبه در دیدار «مایک پنس »معاون رئیس جمهوری آمریکا در قاهره، روابط کشورش با آمریکا را راهبردی دانست.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved