× اخبار حاوی برچسب :

ايران

تعداد :185
الشروق:امنیت عربستان درگرو تکیه برمردم وصلح با همسایگان است

الجزیره-ایرنا- تارنمای مصری «الشروق » نوشت: عربستان برای حفظ خود از خطرهای موجود باید بر مردمش تکیه کند و روابط خوبی با همسایگانش داشته باشد نه اینکه بر قدرت های فرامنطقه ای که به آن به چشم گاو شیرده نگاه می کنند، تکیه کند.

الخبر: ایران برای مقابله با تحریم ها تجربه کافی دارد

الجزیره-ایرنا- روزنامه الجزایری پرشمارگان «الخبر » امروز سه شنبه در گزارشی در خصوص جنگ اقتصادی آمریکا ضد ایران نوشت، ایران تجربه کافی برای مقابله با تحریم های آمریکا را دارد.

راه میانه عضویت ایران در گروه ویژه اقدام مالی

تهران - ایرنا - موضوع همکاری و عضویت ایران در گروه ویژه اقدام مالی از جمله مسایلی است که امروز در فضای پساخروج آمریکا از برجام اهمیت بیشتری یافته و به نظر می رسد که ایران می تواند از ظرفیت های در دسترس این نهاد بین دولتی برای منافع ملی خود بهره گیرد.

ایران در اجرای تعهداتش پیشرفت هایی داشته است

تهران - ایرنا - «دیوید لوئیس» دبیر اجرایی گروه ویژه اقدام مالی (اف.ای.تی.اف) گفت که ایران در اجرای تعهداتش پیشرفت هایی داشته است و در نشست هفته جاری این گروه در پاریس، اقدامات این کشور در راستای همراهی با اف.ای.تی.اف بررسی خواهد شد.

تارنمای فرانسوی: ایران در صدر نگرانی های آمریکا است

تهران - ایرنا - روزنامه فرانسوی 'لوفیگارو' روز دوشنبه گزارش داد: ایران در راس نگرانی های رئیس جمهور آمریکاست و وی می خواهد ایران را به پذیرش توافق هسته ای جدید پس از توافق سال 2015 که آمریکا به طور یک جانبه از آن خارج شد، وادار کند.

هند روابط با ایران را به حفظ منافع خود در جهان عرب ترجیح داد

دهلی نو-ایرنا- یک روزنامه هندی در تحلیلی به مرور مراوادت سیاسی هند با کشورهای دیگر پرداخته و به این نتیجه رسیده است که دهلی نو حفظ روابط خود با ایران را به کشورهای عربی که در فاصله ای نه چندان دور از آن قرار دارند ترجیح داده است.

ژئوپلتیک ایران؛ عبورناپذیر–محمدرضا عرفانیان *

تهران- ایرنا-«چاک هِیگِل» وزیر دفاع پیشین آمریکا اخیرا و در پی تشدید برخی تبلیغات سیاسی و رسانه ای علیه ایران با انتقاد از سیاست‌های دولت ترامپ ، گفت: 'گمان اینکه می‌توانید ایرانی‌ها را با تهدید، مجبور به کاری کنید، حماقت محض است... مگر اینکه بخواه...

الوطن:هند با افزایش خرید نفت ایران، آمریکا را به چالش می کشد

الجزیره-ایرنا- تارنمای مصری «الوطن» امروز یکشنبه نوشت، هند از جمله کشورهایی است که آمریکا آن را متحد راهبردی خود محسوب می کرد اما این کشور این روزها به دلیل سیاست های نادرست واشنگتن، با کاهش خرید نفت از آمریکا و افزایش خرید نفت از ایران، واشنگتن را ب...

کارشناس استراتفور: تحقق هدف آمریکا در باره ایران بعید است

تهران - ایرنا - 'امیلی هاتورن'، کارشناس اندیشکده استراتفور، نوشت:تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران می تواندبه اقتصاداین کشور لطمه بزند اما، بعید است به تحقق هدف واشنگتن در زمینه ایجاد تغییر در رفتار تهران منتهی شود.

ترامپ دنبال توافقات دو جانبه اقتصادی و نه جنگ با ایران است

اربیل – ایرنا- یک تحلیلگر کرد عراقی در تحلیل تنشها بین ایران و آمریکا تاکید کرد آمریکا بیشتر از آنچه در پی جنگ با ایران باشد دنبال توافقات دو جانبه اقتصادی با این کشور است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved