× اخبار حاوی برچسب :

ايران

تعداد :48
سرمربی تیم ملی فوتسال:قهرمانی جام ملت های آسیا را تکرار می کنیم

باکو – ایرنا – سر مربی تیم ملی فوتسال، با تاکید بر اهمیت بازی دوستانه ملی پوشان کشورمان با تیم ملی جمهوری آذربایجان ،گفت: با این تمرینات و بازی ها ، تلاش داریم قهرمانی جام ملت های آسیا را دوباره تکرار کنیم .

تیلرسون برای گفت و گو درباره ایران و سوریه به اروپا می رود

تهران - ایرنا - وزیر خارجه آمریکا هفته آینده پیش از حضور در نشست داووس، به لندن و پاریس می رود تا درباره ایران و سوریه گفت و گو کند.

نویسنده فلسطینی: تحریم ها و فشارهای غرب علیه ایران تاوان حمایتش از فلسطین است

بیروت-ایرنا-«مروان عبدالعال» نویسنده فلسطینی شرکت کننده در دومین کنفرانس «اعراب و ایران» در بیروت در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد که ریشه اصلی فشارها و تحریم های غرب علیه ایران حمایت این کشور از فلسطین و ضدیت با رژیم صهیونیستی است.

کتاب روابط دیپلماتیک جمهوری دموکراتیک آذربایجان و ایران منتشر شد

باکو – ایرنا – کتاب «روابط دیپلماتیک جمهوری دموکراتیک آذربایجان و ایران » بعنوان یک ماخذ تاریخی مهم درباره روابط سیاسی ایران و جمهوری دموکراتیک آذربایجان در سال های 1919 - 1920 میلادی به تازگی منتشر شد.

دفاع اتحادیه اروپا از برجام در جلسه پارلمان اروپا برای بررسی اوضاع ایران

وین - ایرنا - یک عضو کمیسیون اروپا در جلسه پارلمان اروپا با موضوع بررسی اوضاع ایران ضمن تاکید دوباره بر حمایت اروپا از ادامه اجرای برجام ، خواستار پرداختن به سایر موضوعات 'نگرانی آفرین' در خارج از برجام شد.

روزنامه پلیتیکا:اتحادیه اروپا با مذاکرات جدید در باره برجام مخالف است

بلگراد- ایرنا- روزنامه پلیتیکا صربستان در گزارشی نوشت: رئیس جمهور آمریکا خواستار مذاکرات جدید برای اصلاح برجام است اما این درخواست از طرف ایران و دیگر کشورهای امضا کننده برجام رد شده است.

رئیس مجلس لبنان به ایران سفر کرد

بیروت-ایرنا-«نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان برای شرکت در سیزدهمین نشست بین المجالس کشورهای اسلامی امروز (دوشنبه) بیروت را به مقصد تهران ترک کرد.

موگرینی تمدید تعلیق تحریم های هسته ای ایران توسط آمریکا را مثبت دانست

وین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، تصمیم روز جمعه رئیس جمهوری آمریکا به تمدید تعلیق تحریم های هسته ای ایران مطابق با برجام را مثبت ارزیابی کرد و توافق هسته ای را برای امنیت اروپا و جهان حیاتی دانست.

توافقنامه همکاری اتاق های بازرگانی ایران، پاکستان و افغانستان نهایی شد

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه امت پاکستان نوشت:توافقنامه همکاری تجارت اتاق های بازرگانی و صنایع ایران، افغانستان و پاکستان نهایی شده و برای تدوین پیشنهادات در جهت گسترش همکاری و نظارت بر اجرای مصوبات کمیته ارتباطی نیز تشکیل شده است.

سفیر ایران در دهلی نو: بندر چابهار تاکنون بازده بسیار خوبی داشته است

دهلی نو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو ضمن مثبت ارزیابی کردن بازده بندر چابهار، گفت: توسعه بندر چابهار منجر به گسترش ارتباطات با سایر بندر های هند خواهد شد.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved