× اخبار حاوی برچسب :

ايران

تعداد :110
اتحادیه اروپا به تحریم های جدید علیه ایران نزدیک می شود

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز در گزارشی ادعا کرد که تعدیل موضع سه کشور پیشنهاد دهنده تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران و همچنین تضمین مقام های آمریکایی برای جلب رضایت ترامپ باعث شده تحریم های پیشنهادی با استقبال بیشتری از سوی اعضای این اتحادی...

نیوزویک: آمریکا به روسیه و ایران در موضوع سوریه نیاز دارد

تهران - ایرنا - نشریه نیوزویک در گزارشی عنوان کرد: حمله اخیر تحت امر آمریکا بعید است منجر به پایان جنگ سوریه شود. برای پایان دادن به جنگ سوریه آمریکا به روسیه و ایران نیاز دارد و واشنگتن باید به دنبال یکسری زمینه مشترک با این دو کشور باشد.

غرب از صحنه سیاسی سوریه کنار گذاشته شده است

تهران- ایرنا- کارشناس مسائل خاورمیانه روز دوشنبه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی فرانس 24، با اشاره به اقدام نظامی آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه سوریه، گفت که تردیدهای غرب در حمایت از مخالفان اسد، موجب شد که آنها از صحنه سیاسی سوریه کنار گذاشته شوند.

نشست ادبی مشترک ایران و چین در پکن برگزار شد

پکن - ایرنا - نشست ادبی مشترک نویسندگان ایرانی اعزامی از موسسه شهر کتاب و شماری از اعضای انجمن نویسندگان چین امروز دوشنبه در آکادمی ادبیات معاصر «لو شون» شهر پکن برگزار شد.

عداوتهای عربستان در را به همان پاشنه سابق چرخاند

دوحه - ایرنا - در حالیکه این امیدواری وجود داشت که اجلاس 'اتحادیه عرب' به دور از سیاست های همیشگی و تکراری گام مثبتی در جهت همگرایی میان کشورهای عربی و اسلامی بردارد، سایه عداوت های عربستان با کشورهای مستقل، 'در را بر همان پاشنه سابق چرخاند'.

فرانس 24: جهان، بشار اسد را پذیرفته است

تهران- ایرنا- شبکه تلویزیونی فرانس 24 روز جمعه در گزارشی تحلیلی با اشاره به آخرین وضعیت میدان نبرد نظامی و دیپلماسی در سوریه، اعلام کرد که بشار اسد از این پس یک شخصیت سیاسی مورد قبول در صحنه بین المللی است و جهانیان وی را به عنوان راس قدرت این کشور ...

ایران و چین همکاری های هسته ای را گسترش می دهند

پکن - ایرنا - سفیر ایران در چین همکاری های دو کشور در بخش انرژی را بسیار مهم دانست و گفت: دو طرف در همه عرصه ها از جمله بخش انرژی صلح آمیزهسته ای همکاری های بین المللی خود را گسترش می دهند.

روزنامه آمریکایی: ترامپ برای سرزنش امیر قطر تحت فشار است

تهران - ایرنا - روزنامه «واشنگتن فری بیکن» مدعی شد برخی نیروها در آمریکا، دولت ترامپ را تحت فشار قرار داده اند تا وی در دیدار با امیر قطر، موضوع حماس، ایران و همچنین اتهام هک و جاسوسی در آمریکا از سوی دوحه را با صراحت مطرح کند.

سخنگوی یک حزب مجاری: ایران حاکم بر تحولات خاورمیانه است

تهران – ایرنا – 'مارتون جیونگیوسی'، سخنگوی حزب 'جوبیک' مجارستان روز یکشنبه در مصاحبه با روزنامه 'تایمز رژیم صهیونیستی' گفت: ایران کشور بزرگی در خاورمیانه است و با قدمت و تمدن تاریخی هزارساله خود بر تحولات منطقه حاکم است.

رژیم صهیونیستی به عربستان به عنوان حامی می نگرد

تهران- ایرنا- رادیو دولتی رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در گزارشی با اشاره به سفر دوره ای محمد بن سلمان ولیعهد عربستان که اکنون به فرانسه رسیده است، اعلام کرد که اسرائیل از این پس می تواند به عربستان سعودی به عنوان حامی نگاه کند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved