× اخبار حاوی برچسب :

بحرين

تعداد :11
هفتمین سالگرد انقلاب بحرین و کارنامه سیاه آل خلیفه

ملت بحرین امسال در حالی هفتمین سالگرد انقلاب مردمی ۱۴ فوریه را برگزار می‌کنند که موج بازداشت‌ها و انواع سرکوبگری‌های آل خلیفه شدت یافته و این رژیم گستاخانه‌تر از قبل رهبران مخالفان و علمای شیعه این کشور را در بند و حصر کرده است. آل خلیفه به موجب احکا...

روایت فعال انگلیسی حقوق بشر از خشونت پلیس لندن علیه معترضان به رژیم بحرین

لندن - ایرنا - فعال انگلیسی حقوق بشرکه برای اعلام همبستگی با مردم بحرین در هفتمین سالگرد انقلاب مردم این کشور در مقابل سفارت بحرین در لندن حاضرشده بود از سوی متروپلیتین پلیس مورد بازخواست قرار گرفت و برای دقایقی بازداشت شد.

ابراز خرسندی وزیر اسرائیلی از سفر شاهزاده بحرینی به تل‌آویو

وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی و عضو کنیست با انتشار عکسی از خودش در کنار یکی از اعضای خاندان حاکم در بحرین در جریان سفرش به تل‌آویو، از میزبانی از این شاهزاده بحرینی ابراز خرسندی کرد.

آیت الله عیسی قاسم برای انجام عمل جراحی راهی بیمارستان شد

رهبر شیعیان بحرین امروز (چهارشنبه) برای انجام عمل جراحی به بیمارستانی در شمال بحرین انتقال یافت که این امر پس از حدود سه هفته از انجام عمل جراحی دیگری بر روی وی صورت می‌گیرد.

دادگاه بحرین سلب تابعیت و حبس شیخ عیسی قاسم را تایید کرد

تهران- ایرنا- دادگاه تجدید نظر بحرین حکم حبس تعلیقی یک ساله شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته شیعه بحرین و سلب تابعیت وی را تایید کرد.

جلسه محاکمه علی سلمان به ۱۹ فوریه موکول شد

دستگاه قضایی بحرین جلسه محاکمه شیخ علی سلمان را به ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) موکول کرد.

سفر رسمی یک هیات بحرینی به سرزمین های اشغالی

تهران - ایرنا - نشریه صهیونیستی 'تایمز آو اسرائیل' امروز سه شنبه گزارش داد که شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه، شاه بحرین یک هیات رسمی را به منظور مذاکره با مقامات اسراییل (رژیم صهیونیستی) به سوی اسراییل (سرزمین های اشغالی) گسیل داشت.

الوفاق بحرین: بازداشت علماء بازتاب خصومت آل خلیفه با آزادی مذهبی است

جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد، بازداشت علمای این کشور از جمله معاون بزرگترین تشکل دینی شیعیان بحرین شان دهنده خصومت رژیم آل خلیفه با آزادی‌های مذهبی است.

رژیم آل خلیفه شیخ العالی از روحانیون بحرین را دستگیر کرد

تهران - ایرنا - رژیم آل خلیفه بحرین روز سه شنبه شیخ «محمود العالی» از روحانیون بحرین را بازداشت کرد.

ترکیه هم‌چنان رکورددار تعداد روزنامه‌نگاران بازداشت شده در جهان

کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران در گزارشی با اشاره به رکورد مجدد جهان در زمینه آمار روزنامه‌نگاران بازداشت شده، اعلام کرد ترکیه، چین و مصر در راس کشورهایی هستند که خبرنگاران را بازداشت می‌کنند. هم‌چنین بحرین نیز جزو ۱۰ کشور اول جهان از نظر تعداد روزنام...


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved