× اخبار حاوی برچسب :

حقوق بشر

تعداد :8
فیلیپین قرارداد ۲۳۳ میلیون دلاری خرید بالگرد از کانادا را لغو کرد

وزارت دفاع فیلیپین اعلام کرد که بر اساس دستور صادره از سوی رئیس جمهوری این کشور قرارداد ۲۳۳ میلیون دلاری خرید بالگرد از کانادا را لغو کرده است.

پیکرگزارشگر پیشین ویژه سازمان ملل در امور ایران در لاهور به خاک سپرده شد

اسلام آباد - ایرنا - پیکر 'عاصمه جهانگیر'حقوقدان، فعال حقوق بشر و گزارشگر پیشین حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران که به دلیل ایست قلبی در لاهور پاکستان درگذشت، روز سه شنبه در این شهر به خاک سپرده شد.

گزارش دو قاضی انگلیسی از نقض شدید حقوق بشر در عربستان

دو قاضی انگلیسی با انتشار گزارشی از وضعیت وخیم حقوق بشر در عربستان، از عفو بین الملل خواسته اند تا درخواست ریاض برای عضویت در شورای حقوق بشر این سازمان را به حال تعلیق درآورد.

۲۰۶ شرکت فعال در حوزه شهرک سازیهای غیرقانونی اسرائیل شناسایی شد

دفتر حقوق بشر سازمان ملل در گزارش جدید خود از شناسایی ۲۰۶ شرکتی خبر داد که به فعالیتهای تجاری مرتبط با شهرک سازیهای غیرقانونی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشتغال دارند.

دیده بان حقوق بشر عربستان را به نقض قوانین بشردوستانه متهم کرد

تهران- ایرنا- دیده بان حقوق بشر عربستان را به نقض قوانین بشردوستانه بین المللی در یمن و افزایش دستگیری ها و اعدام فعالان مسالمت جوی در داخل این کشور متهم کرد.

رئیس جمهوری چچن: آمریکا بیش از سایر کشورها حقوق بشر را نقض می کند

مسکو - ایرنا - آمریکا رمضان قدیروف رئیس جمهوری چچن و پنج شهروند روس را بر اساس قانون ضدروسی ماگنیتسکی تحریم کرد.قدیروف گفت که آمریکا بیش از سایر کشورها حقوق انسانها را نقض می کند.

دولت میانمار: با گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل همکاری نمی کنیم

دولت میانمار به گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد هیچگونه همکاری با وی نخواهد کرد.

نماینده سازمان ملل:لیبی شاهد نقض گسترده حقوق بشر است

الجزیره-ایرنا- «غسان سلامه» نماینده سازمان ملل برای حل بحران لیبی روز یکشنبه به مناسبت روز جهانی حقوق بشر گفت: لیبی شاهد نقض گسترده حقوق بشر بوده و این در حالی است که عاملان آن مورد بازخواست یا پیگرد قانونی قرار نمی گیرند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved