× اخبار حاوی برچسب :

سياسي

تعداد :1863
الجزایر خریدار 50 درصد اسلحه صادراتی روسیه به آفریقا است

الجزیره-ایرنا-«ایگور بیلیایف» سفیر روسیه در الجزایر گفت، این کشور با توجه به این که در منطقه ای پرتنش و بی ثبات واقع شده است، نیمی از سلاح های صادراتی روسیه به قاره آفریقا را خریداری می کند.

مشاور اردوغان: مبارزه با گروه گولن در ترکیه ادامه می یابد

آنکاراـایرناـ ایلنور چویک مشاور ارشد اردوغان با انتشار مقاله ای در روزنامه ینی بیرلیک نوشت: به رغم پایان یافتن وضعیت فوق العاده در ترکیه، مبارزه با گروه گولن تا نابودی کامل آنها ادامه می یابد.

54 پناهجوی غیرقانونی در آبهای ساحلی ترکیه نجات یافتند

آنکارا- ایرنا- گارد ساحلی ترکیه طی عملیاتی، 54 نفر از پناهجویان و مهاجران را که قصد عبور غیرقانونی به جزایر یونان را داشتند، در آبهای ساحلی دریای اژه نجات دادند.

کویت و عربستان تفاهم نامه ایجاد شورای هماهنگی را امضا کردند

دوحه – ایرنا – وزیران امور خارجه کویت و عربستان سعودی عصر چهارشنبه تفاهم نامه ایجاد شورای هماهنگی میان دو کشور را امضا کردند.

کره شمالی مجوز انتقال اجساد سربازان آمریکایی را صادر کرد

پکن - ایرنا - کره شمالی مجوز انتقال بقایای اجساد 55 سرباز آمریکایی که در جنگ دو کره در سال های 1950 - 1953 کشته شده‌اند را صادر کرد.

سناتور ارشد دمکرات خواستار تشدید تحریم روسیه شد

تهران- ایرنا- «چاک شومر» سناتور دمکرات ایالت نیویورک و رهبر دمکرات های سنای آمریکا، خواستار تلاش هر دو حزب اصلی این کشور برای «تشدید تحریم ها» ی مسکو شد.

وزارت انرژی آمریکا درباره پلوتونیوم مسروقه سکوت کرده است

تهران-ایرنا- وزارت انرژی آمریکا با گذشت یک سال از سرقت مقداری پلوتونیوم از یک خودروی دولتی،درباره محل نگهداری این مواد سکوت کرده است.

رئیس جمهوری تونس به نخست وزیر این کشور هشدار داد

الجزیره-ایرنا- رئیس جمهوری تونس به نخست وزیر این کشور هشدار داد : در صورتی که بحران سیاسی و اقتصادی تونس ادامه یابد، نخست وزیر راهی جز استعفا یا درخواست رای اعتماد مجدد از پارلمان نخواهد داشت.

متهم به مشارکت در اقدام تروریستی فرانسه، به الجزایر مسترد شد

تهران - ایرنا - 'جمال بگال' که به اتهام همکاری در حمله تروریستی ژانویه سال 2015 در زندان به سر می برد، روز دوشنبه پس از آزادی از زندان بلافاصله به الجزایر مسترد شد.

رهبر ایران نگاه تنها به شرق را رد کرد

تهران- ایرنا- المانیتور در گزارش هفتگی خود نوشت: اظهارات تازه رهبر ایران در نشست روز یکشنبه با اعضای کابینه 'حسن روحانی' نشان دهنده ردّ ایده نگاه تنها به شرق و پیروزی بزرگی برای روحانی است که از زمان امضای برجام به دنبال گسترش روابط سیاسی و اقتصادی ب...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved