× اخبار حاوی برچسب :

سياسي

تعداد :1384
چین به استرالیا هشدار داد

پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه چین در اقدامی کم سابقه به استرالیا هشدار داد که راهبردهای ضد چینی آن کشور را بر نمی تابد.

هند پهپادهای مجهز به موشک از آمریکا می خرد

دهلی نو-ایرنا- با تغییر سیاست آمریکا در صادرات پهپاد های نظامی و مسلح به متحدان خود، هند خواهد توانست پهپاد های مسلح 'شکارچی' از این کشور خریداری کند. این اولین بار است که هند، پهپاد های مجهز به موشک خریداری می کند.

مجلس نمایندگان آمریکا مقابله با تهدیدهای سایبری را بررسی می کند

تهران- ایرنا- یک نماینده جمهوریخواه، طرحی را برای شناسایی، بازدارندگی و واکنش به تهدیدهای سایبری خارجی به مجلس نمایندگان آمریکا ارایه کرد.

مسابقه تسلیحاتی ترامپ در جهان

تهران- ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا برخلاف وعده های انتخاباتی، در راهبرد اتمی خود به گسترش تسلیحات هسته ای اعتقاد دارد؛ موضوعی نگران کننده که با واکنش جهانی مواجه شده و تداوم این امر به آغاز جنگ سردی دیگر بین شرق و غرب منجر می شود.

پوتین و ترامپ اجازه جنگ نمی دهند

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه از آمادگی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور برای دیدار با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود خبر داد و گفت که سران دو کشور اجازه جنگ و رویارویی نظامی را بین مسکو و واشنگتن نمی دهند.

پادشاه سعودی با نمایندگان ناتو دیدار کرد

تهران- ایرنا- درحالی که دولت سعودی اخیرا برای اعزام نیرو به سوریه اعلام آمادگی کرده است، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه این کشور با چند تن از نمایندگان کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در ریاض (پایتخت) دیدار کرد.

پیام ایران در اجلاس صلح پایدار

تهران- ایرنا- برقراری صلح پایدار در جهان، رویایی است که به رغم زیاده خواهی ها و جنگ افروزی های برخی بازیگران جهانی، هنوز از ذهن بشر پاک نشده است؛ موضوع مهمی که جمهوری اسلامی توجهی ویژه ای به آن دارد و انتظار می رود در سفر وزیر امور خارجه به نیویورک م...

8 هزار و 500 زندانی در میانمار عفو شدند

کوالالامپور- ایرنا- رئیس جمهوری جدید میانمار با اعلام عفو عمومی برای زندانیان این کشور اعلام کرد : بیش از 8 هزار و 500 زندانی ازجمله تعداد زیادی زندانی سیاسی به مناسبت سال نو بودایی دراین کشور آزاد می شوند.

بلومبرگ: دمکرات ها فرصت اصلاح برجام را به پمپئو بدهند

تهران- ایرنا- تارنمای بلومبرگ نوشت: پمپئو به دلیل فعالیت هایش در دوران نمایندگی در کنگره به برجام تسلط دارد و مورد اعتماد ترامپ است؛ به همین دلیل بهتر است دمکرات های کنگره با تایید صلاحیت او فرصت اصلاح برجام را به وی بدهند.

سناریوی آمریکا برای حمله مضاعف به سوریه

تهران- ایرنا- کمتر از یک هفته پس از تجاوز نظامی واشنگتن و متحدانش به سوریه، خبرگزاری رویترز به نقل از مقام های آمریکایی مدعی شد که این حملات تنها تاثیری محدود بر تاسیسات تسلیحات شیمیایی سوریه داشته و دمشق بخشی از تسلیحات شیمیایی ادعایی را در مکان های...


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved