× اخبار حاوی برچسب :

سياسي

تعداد :1993
رسانه، احزاب و انتخابات افغانستان مثلثی بدون ضلع

کابل- ایرنا- انتخابات مجلس افغانستان دو روز دیگر برگزار می شود اما کارکرد احزاب و رسانه ها برای ارایه برنامه های نامزدان مجلس به دلیل نبود بلندگوی ملی و وابستگی انبوه رسانه های خصوصی به قدرت یا ثروت، مانع از ایجاد فرصت برابر برای تبلیغ و پیوستن این س...

امنیت مرز ایران، آزمون جدی برای دولت جدید پاکستان- محمدرضا منافی*

تهران - ایرنا - بامداد روز گذشته، مرز مشترک ایران و پاکستان بار دیگر دستخوش تحرکات تروریست های ضدایران شد و تعدادی از نیروهای مرزی ایران مستقر در پاسگاه میل مرزی 103 از سوی یک گروهک تکفیری-تروریستی ربوده و به داخل خاک پاکستان منتقل شدند.

ترامپ تهدید به قطع کمک مالی به هندوراس کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در ادامه سیاست های مهاجرستیزانه خود، دولت هندوراس را تهدید کرد اگر «کاروان» مهاجرانی را که روانه مرز آمریکا هستند، متوقف نکند، کمک مالی به این کشور آمریکای مرکزی را قطع خواهد کرد.

سی ان ان: ترامپ انگشت اتهام را به سوی عربستان نشانه نمی رود

تهران – ایرنا – 'باربارا استار'خبرنگار وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون)سی ان ان در پی سفر وزیر خارجه آمریکا به ریاض گفت:رئیس جمهوری آمریکا در نهایت انگشت اتهام را بر سر ماجرای کشته شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود در کنسولگری عربستان به سوی مقاما...

آمریکا پس از ماجرای خاشقچی درسیاست خود بازنگری کند

تهران-ایرنا- «رابرت هانتر»نماینده سابق آمریکا در «ناتو»، عملکرد ریاض در ماجرای «جمال خاشقچی» روزنامه نگار سعودی را یک افتضاح برای آمریکایی هایی دانست که عربستان را شریک موثقی برای واشنگتن تلقی می کردند و تاکید کرد ترامپ باید ذیل این رسوایی در سیاست خ...

برای اولین بار در اتیوپی یک زن مسلمان وزیر دفاع شد

الجزیره-ایرنا- « ابی احمد » نخست وزیر کشور آفریقایی اتیوپی «عایشه محمد» یک زن مسلمان محجبه را به عنوان وزیر دفاع این کشور منصوب کرد.

پارلمان الجزایر در بن بست ونبرد سخت نمایندگان با رئیس مجلس

الجزیره-ایرنا- شمار زیادی از نمایندگان مجلس مردمی ملی الجزایر از حدود سه هفته پیش با جمع آوری امضا درصدد کنار گذاشتن «السعید بوحجه » رئیس این مجلس هستند اما آن ها تاکنون موفق به این کار نشده اند و در نتیجه تنش ها هر روز در حال افزایش است.

الشروق:امنیت عربستان درگرو تکیه برمردم وصلح با همسایگان است

الجزیره-ایرنا- تارنمای مصری «الشروق » نوشت: عربستان برای حفظ خود از خطرهای موجود باید بر مردمش تکیه کند و روابط خوبی با همسایگانش داشته باشد نه اینکه بر قدرت های فرامنطقه ای که به آن به چشم گاو شیرده نگاه می کنند، تکیه کند.

انفجار در کریمه 10 کشته برجای گذاشت

مسکو - ایرنا - رسانه های روسیه از انفجار در یک کالج در شهر کرچی درمنطقه کریمه خبر دادند که بر اثر آن 10 نفر کشته و 50 نفر دیگر مجروح شدند.

راشا تودی: وسیله انفجاری عامل انفجار امروز کریمه است

تهران – ایرنا – تارنمای راشا تودی خبر داد که انفجار امروز(چهارشنبه)کالجی در شهر کِرچی شبه جزیره کریمه ناشی از یک وسیله نامشخص انفجاری بوده است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved