× اخبار حاوی برچسب :

فرهنگي

تعداد :98
'تهمینه میلانی' رئیس هیات داوران جشنواره فیلم روسیه شد

مسکو – ایرنا – تهمینه میلانی کارگردان ایرانی به عنوان رییس هیات داوران هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ساخالین روسیه تحت عنوان «ته دنیا» انتخاب شد.

نمایشگاه ادیان فیلیپین معرف آثار خوشنویسی قرآنی شد

کوالالامپور- ایرنا- همزمان با برگزاری یکصدو هفدهمین کنفرانس اسقف های کاتولیک فیلیپین نمایشگاه خوشنویسی گفت وگوی ادیان با آثاری از موضوعات قرآنی به همت رایزنی فرهنگی ایران در شهر مانیل برگزار شد.

ایران دوره های آموزشی هنری در الجزایر برگزار کند

الجزیره-ایرنا- «دوح عبد الغنی » هنرمند خطاط و تذهیب کار الجزایری ضمن تمجید از هنر ایرانی، خواستار برگزاری دوره های آموزشی توسط استادان و هنرمندان ایرانی در برای هنرمندان الجزایری در رشته های تذهیب و خوشنویسی شد.

مسجد اعظم الجزایر به فرش های ایرانی مزین می شود

الجزیره - ایرنا - «سلیم بشه» تاجر الجزایری با بیان اینکه 12 هزار متر فرش ایرانی برای 'مسجد اعظم' الجزایر ( سومین مسجد بزرگ جهان )خریداری کرده، گفتکه این مسجد یک طرح فرهنگی و عمرانی عظیم است و باید با آثار هنری در خور و در چنین سطحی مزین شود.

مردگان مکزیکی روس ها را شگفت زده کردند

مسکو - ایرنا - هواداران تیم ملی فوتبال مکزیک که برای حمایت از تیم ملی کشورشان در روسیه به سر می برند با برگزاری جشن «روز مردگان» در یکی از هتل های مسکو، روس ها و سایر گردشگران خارجی را شگفت زده کردند.

ارزش تبادل تجاری ایران و عراق از 13 میلیارد دلار گذشت

بغداد - ایرنا - 'ایرج مسجدی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت در سال 96 ارزش تبادل تجاری میان ایران و عراق به بیش از 13 میلیارد و 210 میلیون دلار رسید.

علاقمند به همکاری با ارکستر ملی ایران هستیم

باکو – ایرنا – « آقاوردی پاشایوف» رهبر ارکستر ملی جمهوری آذربایجان تصریح کرد: علاقمند به همکاری با ارکستر ملی جمهوری اسلامی ایران هستیم .

مسلمانان هند عید فطر را گرامی داشتند

دهلی نو-ایرنا- حدود دویست میلیون مسلمان هندی در سراسر این کشور پهناور در انتهای یک ماه عبادت و روزه داری، امروز شنبه با شرکت در آیین نماز عید فطر، حلول ماه شوال را گرامی داشتند.

نماز عید فطر در چین برگزار شد

پکن - ایرنا - نماز عید سعید فطر صبح روز شنبه با حضور پرشور مسلمانان چین در مساجد این کشور از جمله پکن اقامه شد.

نمایشگاه ایرانی قرآن های خطی در دهلی نو دایر شد

دهلی نو - ایرنا - نمایشگاهی از قرآن های خطی و قدیمی از سوی مرکز بین المللی میکرو فیلم 'نور' وابسته به جمهوری اسلامی ایران در یک کتابخانه دانشگاهی در دهلی نو از امروز به مدت دو هفته دایر شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved