× اخبار حاوی برچسب :

چين

تعداد :43
چین تعرفه های تجاری آمریکا را محکوم کرد

پکن - ایرنا - چین امروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای شدید اللحن افزایش تعرفه های تجاری آمریکا بر روی برخی از محصولات وارداتی از چین را محکوم کرد.

چین پیشتاز تولید انرژی های نو در جهان

پکن - ایرنا - تازه ترین آمارها نشان می دهد چین به عنوان یک قدرت برتر در انرژی های نوین، پیشتاز دیگر کشورهای دنیا در تولید این منابع است و همزمان موفق شده است از هزینه های تولید این نوع انرژی نیز بکاهد.

انتقاد چین از راهبرد دفاعی آمریکا

پکن - ایرنا - وزارت دفاع چین با انتشار بیانیه ای از آمریکا به خاطر استفاده از اصطلاح «جنگ سرد» برای تبلیغ آنچه که این کشور 'تهدید نظامی چین' می خواند انتقاد کرد.

اعتراض وزارت بازرگانی چین به آمریکا

پکن - ایرنا - وزارت بازرگانی چین امروز با انتشار بیانیه ای از اینکه نام شماری از شرکت های چینی در فهرست سیاه آمریکا قرار گرفته است به واشنگتن اعتراض کرد.

تنش در تنگه تایوان با ورود ناو هواپیمابر چین به منطقه

پکن - ایرنا - با شناور شدن ناو هواپیمابر 'لیایونینگ' چین در تنگه تایوان به همراه ناوگروهی از این کشور، تنش ها در این منطقه بار دیگر اوج گرفت.

صادرات گاز طبیعی قزاقستان به چین تا 10 میلیارد متر مکعب افزایش می یابد

باکو – ایرنا – حجم صادرات گاز طبیعی از قزاقستان به چین ،بر اساس توافق حاصله میان شرکت ' کاز مونای گاز ' قزاقستان و شرکت ملی نفت و گاز چین، تا 10 میلیارد متر مکعب در سال افزایش می یابد.

چین و فرانسه 20 توافقنامه امضا کردند

پکن - ایرنا - چین و فرانسه امروز سه شنبه در پکن و در دومین روز سفر 'امانویل مکرون' رییس جمهور فرانسه به چین، 20 توافقنامه همکاری در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی و تجاری امضا کرده اند.

چین ماهواره با دقت و وضوح بالا پرتاب کرد

پکن - ایرنا - چین امروز سه شنبه یک ماهواره کنترل از راه دور را از شمال این کشور پرتاب کرد که داده هایش نشان می دهد از وضوح و دقت بسیار بالایی برخوردار است.

چین صادرات نفت و مشتقات آن را به کره شمالی محدود می کند

تهران - ایرنا - چین اعلام کرد که در راستای تحریم های سازمان ملل علیه کره شمالی صادرات نفت و مشتقات آن را به این کشور محدود می کند.

سرخط روزنامه های چین - شنبه 16 دی ماه

پکن - ایرنا - گفت و گوهای دو کره، تاکید رییس جمهور چین بر ایجاد نیروی نظامی رزمی و ویژه عملیاتی و نگرانی آمریکا از نزدیک تر شدن روابط چین و پاکستان از عناوین مهم نشریات چین در روز شنبه 16 دی ماه است.


[2 3 4 5 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved