× اخبار حاوی برچسب :

چين

تعداد :78
چین به استرالیا هشدار داد

پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه چین در اقدامی کم سابقه به استرالیا هشدار داد که راهبردهای ضد چینی آن کشور را بر نمی تابد.

چین مازاد تجاری خود را کاهش داد

پکن - ایرنا - در پی فشارهای فزاینده کشورهای اروپایی و آمریکا بر چین برای رعایت تجارت عادلانه، این کشور اعلام کرد مازاد تجاری اش در سه ماهه اول سال 2018 میلادی یک پنجم کاهش یافته است.

هند برتری در ساخت ناو هواپیمابر را به چین می سپارد

دهلی نو-ایرنا- در حالیکه هند برای بیش از پنج دهه به دلیل استفاده از ناوهای هواپیمابر ساخت داخل پیشتاز خودکفایی در این حوزه در جنوب آسیا بود اکنون با گسترش سریع صنایع دفاعی چین در حال باختن این رقابت است.

نشست ادبی مشترک ایران و چین در پکن برگزار شد

پکن - ایرنا - نشست ادبی مشترک نویسندگان ایرانی اعزامی از موسسه شهر کتاب و شماری از اعضای انجمن نویسندگان چین امروز دوشنبه در آکادمی ادبیات معاصر «لو شون» شهر پکن برگزار شد.

اندونزی و چین 23.3 میلیارد دلار قرارداد همکاری امضا کردند

کوالالامپور- ایرنا- اندونزی و چین پنج قرارداد همکاری مشترک اقتصادی را به عنوان بخشی از برنامه ' یک کمربند یک جاده چین' به ارزش 23.3 میلیارد دلار امضا کردند.

چین: مخالف اقدام نظامی علیه سوریه هستیم

پکن - ایرنا - چین تاکید کرد مخالف شدید بمباران و اقدام نظامی علیه سوریه بخصوص بدون کسب مجوز از شورای امنیت سازمان ملل است.

ژاپن مواضع خود را در دریای شرقی علیه چین تقویت کرد

پکن - ایرنا - ژاپن اعلام کرد برای مقابله با حضور نظامی فزاینده چین در اطراف جزایر مورد منازعه در دریای شرقی، گشت های دریایی و هوایی و شمار جنگنده های خود را در این منطقه افزایش خواهد داد.

ایران در مبارزه با تروریسم همواره پیشرو بوده است

پکن - ایرنا - مشاور گروه و فعال رسانه ای از تانزانیا نقش ایران در مبارزه با تروریسم را ستود و گفت ایران همواره در این جبهه پیشرو بوده است.

ایران و چین همکاری های هسته ای را گسترش می دهند

پکن - ایرنا - سفیر ایران در چین همکاری های دو کشور در بخش انرژی را بسیار مهم دانست و گفت: دو طرف در همه عرصه ها از جمله بخش انرژی صلح آمیزهسته ای همکاری های بین المللی خود را گسترش می دهند.

آمریکا بر 1300 کالای دیگر چین تعرفه اعمال می کند

پکن - ایرنا - دفتر نمایندگی تجاری آمریکا موسوم به (USTR) لیست جدید خود برای اعمال تعرفه بر روی 1300 کالای وارداتی دیگر از چین به ارزش 50 میلیارد دلار را منتشر کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved