× اخبار حاوی برچسب :

چين

تعداد :103
نخست وزیر ژاپن از چین دیدار می کند

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد 'شینزو آبه' نخست وزیر ژاپن، بنا به دعوت 'لی کچیانگ' نخست وزیر چین از 25 تا 27 اکتبر به طور رسمی از چین دیدار خواهد کرد.

قدرت های جهانی برای مقابله با چین ائتلاف تشکیل دادند

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز گزارش داد که قدرت های جهانی در قالب اتحادیه اطلاعاتی موسوم به 'پنج چشم'، برای مبارزه با اقدامات چین در خصوص گسترش نفوذ در دولت های خارجی ائتلافی تشکیل داده اند.

آمریکا به دنبال همکاری با روسیه و چین برای خلع سلاح کره

یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن آماده است با روسیه و چین برای حرکت به سوی خلع سلاح کامل کره‌شمالی همکاری داشته باشد.

چین: رییس اینترپل به اتهام «رشوه خواری» بازداشت شده است

پکن- ایرنا- وزارت امنیت عمومی چین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: 'منگ هونگوی' رئیس چینی پلیس بین الملل به اتهام «رشوه خواری» بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفته است.

چین جایگاه نخست بورس دنیا را از دست داد

پکن- ایرنا- با استمرار جنگ تجاری چین و آمریکا و تهدیدهای فزاینده واشنگتن علیه پکن، چین در نهایت جایگاه نخست بورس دنیا را از دست داد.

چین جامعه جهانی را به همکاری فضایی فرا خواند

پکن- ایرنا- چین در راستای برنامه های بلندپروازانه خود در حوزه هوا فضا از جامعه جهانی خواست به برنامه فضایی این کشور برای ساخت و پرتاب ایستگاه فضایی بین المللی ملحق شوند.

رزمایش مشترک استرالیا و انگلیس در دریای جنوبی چین

کوالالامپور- ایرنا- همزمان با اوج گرفتن تنش ها در دریای جنوبی چین ، با توافق مقام های ارشد استرالیا و انگلیس ،ناو جنگی ملکه الیزابت ام اچ اس به همراه کشتی های جنگی استرالیا دریای جنوبی چین رزمایش مشترک دریایی برگزار می کنند.

روابط پکن با امارات در طرح 'یک کمربند یک راه' توسعه می یابد

دوحه – ایرنا – رییس جمهوری چین که در اولین سفر خارجی بعد از انتخاب مجدد خود وارد ابوظبی شد، گفت که روابط دو کشور در چارچوب طرح 'یک کمربند،یک راه' توسعه خواهد یافت.

روابط چین و اعراب، شکست هژمونی آمریکا در منطقه

پکن - ایرنا - اجاره جزایر و بنادر کشورهای عربی توسط چین و سرمایه گذاری پکن در این مناطق از یک سو و استقبال کشورهای عربی از مشارکت در طرح 'یک کمربند - یک جاده' چین از سوی دیگر، زمینه های نزدیکی روابط چین و اعراب و دوری آنها از آمریکا را فراهم کرده است...

جیبوتی به میدان کشمکش میان امارات و چین تبدیل شده است

تهران- ایرنا- کشورهای غربی و شرقی در حالی در رقابت برای بسط نفوذ خود در قاره آفریقا هستند که احداث یک منطقه تجاری بزرگ در جیبوتی توسط چین، خشم گروه 'بنادر جهانی دبی' را برانگیخته و تهدید کرده که اقدامات قانونی علیه چین اتخاذ خواهد کرد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved