سایه قتل خاشقجی بر اصلاحات اقتصادی عربستان سعودی

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار عربستانی مانعی برای تلاش‌های محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان برای اصلاح اقتصادی در این کشور شده است.

اردوغان نمی‌تواند مدعی موضع برتر اخلاقی در برابر عربستان شود

"مرگ جمال خاشقجی درون کنسولگری سعودی در استانبول جهان را در بهت فرو برد. همزمان آنکارا، ریاض و واشنگتن تقلا می‌کنند تا از عوارض دیپلماتیک آن سود ببرند اما منتقدان می‌گویند اردوغان نمی‌تواند مدعی موضع برتر اخلاقی در پرونده خاشقجی شود."

بدترین اتفاق برای خاورمیانه هنوز رخ نداده است

"هدف اصلی سیاست آمریکا در خاورمیانه باید ایجاد تعادل میان قدرت‌های رقیب در این منطقه باشد؛ منفی نشان دادن چهره ایران و حمایت کورکورانه از دشمنان آن نمی‌تواند در راستای منافع آمریکا باشد."

قتل جمال خاشقجی؛ آنچه می‌دانیم

حدود چهار هفته از زمان ناپدید شدن جمال خاشقی، روزنامه‌نگار منتقد عربستان در کنسولگری این کشور در استانبول گذشته است، مقام‌های عربستانی اکنون پذیرفته‌اند او در داخل ساختمان کنسولگری به دست یک تیم از ماموران فرستاده شده از سوی ریاض به قتل رسیده، اما تا...

روابط دو کشور استرالیا و اندونزی وارد تنش می شود

تهران -ایرنا - به گفته استاد روابط بین الملل دانشگاه ملبورن، با توجه به حمایت قاطع دولت های اندونزی از استقلال و حقوق فلسطینیان و خبر انتقال سفارت استرالیا از تل آویو به بیت المقدس باید گفت که روابط میان دو کشور استرالیا و اندونزی وارد تنش بسیار جدی ...

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehmelal
telegram: http://t.me/rasanehmelal
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved